شیمی برنامه اوج یادگیری و نظر دانش آموزان (انتشارات گیلنا زنگ پنجم کنکور آسان است)

شیمی برنامه اوج یادگیری و نظر دانش آموزان (انتشارات گیلنا زنگ پنجم کنکور آسان است)

شیمی برنامه اوج یادگیری و نظر دانش آموزان (انتشارات گیلنا زنگ پنجم کنکور آسان است)

شیمی برنامه اوج یادگیری و نظر دانش آموزان (انتشارات گیلنا زنگ پنجم کنکور آسان است)

شیمی برنامه اوج یادگیری و نظر دانش آموزان:

عرض سلام و خداقوت دارم خدمت شما استاد دوست داشتنی و مهربان اقای ربیعیان من سانای یزدانی هستم

پیش تجربی امیدوارم که حالتون همیشه خوب باشه میخواستم یه تشکر ویژه بکنم

از شما بابت سی دی جمع بندی شیمی برنامه اوج یادگیری کنکور آسان است برنامه زنگ پنجمانتشارات گیلنا بی نظیره بی نظیر فوق العادست عالیه دست گلتون درد نکنه خیلی خوشحالم

که در کشوری که زندگی میکنم معلمانی داریم که انقدر خوب و عالی اند به نظر من سی دی جمع بندی برنامه اوج یادگیری کنکور آسان است برنامه زنگ پنجم انتشارات گیلنا رو تو گاو صندوق باید نگه داشت

گنجینه ای است که میشه باهاش راه صد ساله رو یک شبه رفت و خداروشکر که هستین سپاس

از زحمات شما واقعا ممنونم. من که دبیری به این محترمی و دلسوزی

که سی دیشو به قیمت خیلی خیلی پایین میده ندیده بودم از نظر

من سی دی شما به اندازه‌ی ۱۰ میلیون تومان ارزش داره .براتون بهترینها رو ارزو میکنم.

اقای ربیعیان سلام .امیدوارم حالتون خوب باشه .

ممنونم این همه انرژی که دارین و منتقل میکنین.

اقای ربیعیان عزیز جمع بندی شیمی تونو نگاه کردم خدا شاهده صفر صفر بودم ولی با وجود شما الان به ۷۵ درصد رسیدم

اقای ربیعیان امروزم رفتم امتحان نهایی خیلی خیلی خیلی اسون فقط شما رو دعا کردم چون با برنامه ی شما دینی رو خوندم همشون یادم بود.

شماره تماس جهت ارتباط مستقیم با مهندس امیر مسعودی و مشاوران برتر موسسه کنکور آسان است برنامه تلویزیونی اوج یادگیری برنامه تلویزیونی زنگ پنجم انتشارات گیلنا
و تهیه منابع و محصولات آموزشی ۰۹۱۲۸۳۷۵۷۰۲

ادرس کانال کنکور آسان است و برنامه تلویزیونی اوج یادگیری و انتشارات گیلنا برنامه تلویزیونی زنگ پنجم:konkurassanast/@

شیمی برنامه اوج یادگیری و نظر دانش آموزان

اوج ,آسان ,خیلی ,سی ,  ,شیمی برنامه ,دانش آموزان ,شیمی برنامه اوج ,نظر دانش ,آسان است ,اقای ربیعیان ,انتشارات گیلنا زنگ پنجم کنکور ,آموزان انتشارات گیلنا زنگ ,دانش آموزان انتشارات

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ سایت نت سیمولیت مطالب اینترنتی iranwebbase حوض نقاشی tecnoplus شازده سلامت بدن carastone headsmobefa کَدافزار - CADafzar